top of page

KOOSTÖÖD JÄTKUSUUTLIKU TULEVIKU EEST

VÕTA OSA

Igaüks saab anda oma panuse Lääne-Eesti saarestiku säästvamasse biosfääri. Oleme kõik selle UNESCO biosfääri kodanikud ja saame kõik selle eesmärkide saavutamisele kaasa aidata. Osalege ja töötame koos jätkusuutliku tuleviku nimel.

KUIDAS SAAD OSALEDA ?

gi2_edited.png

HAKKA BIOSFÄÄRI FOTOGRAAFIKS

Jagage meiega oma fotosid, et neid kuvada meie kodulehel ja sotsiaalmeedia platvormidel, võimaldades meil tõsta esile nii teie loomingulist tööd kui ka meie biosfääri ilu.

HAKKA BIOSFÄÄRI SÕBRAKS

gi3_edited.png

Liituge meiega biosfäari sõbrana ja registreeruge meie meililisti, et saada meie uudiseid ja perioodilisi värskendusi.

gi1-1_edited.png
HAKKA BIOSFÄÄRI PARTNERIKS

Teie ettevõttel, kogukonnarühmal, kohalikul omavalitsusel või koolil on võimalus saada Lääne-Eesti saarestiku biosfääriala partneriks ja nautida kaaspartnerite ja biosfääriala meeskonnaga ühenduse loomise eeliseid.

Ühistes jõupingutustes jätkusuutliku tuleviku suunas laiendame kõikehõlmavat partnerlusprogrammi, mis seob organisatsioone, pakub juhiseid ja nõuandeid jätkusuutlikkuse kohta ning on platvormiks biosfäärialaga seotud projektide ja algatuste toetamiseks. Samuti saate loa kasutada Lääne-Eesti saarestiku biosfääriala logosid ja nendega seotud turundusmaterjale.

Taotlusprotsess on täiesti tasuta ja hõlmab taotlusvormi täitmist, mis kirjeldab tegevusi, millega teie organisatsioon praegu tegeleb või kavatseb ette võtta kooskõlas biosfääriala põhimõtetega:

  • Kaitske meie loodusvarasid

  • Edendada jätkusuutlikku majandusarengut

  • Hoiame ja edendame meie kultuuripärandit

  • Looge positiivne keskkonnamõju

  • Kaasata kohalikku kogukonda

VÕTA OSA

Kui armastad Lääne-Eesti saarestikku ja soovid selle säilimisse panustada, siis on mitmekesised võimalused osaleda projektides Lääne-Eesti saarestiku biosfääriala piires.

Image by Keith Luke
bottom of page